JIC Ph.D. Akademie: od výzkumu k byznysu

5. 9. 2024 -

Sedm inspirativních odpolední na JICu v Technologickém parku. Každé setkání začíná ve 13 hodin a je nabité zajímavým programem.

Jsi studentem či studentkou doktorského studia na některé z brněnských univerzit? Věnuješ se zajímavému výzkumnému projektu a chceš pomoct odhalit jeho byznysový potenciál? Přihlas do JIC Ph.D. akademie! Naučíš se, jak přetavit výzkum do byznysu a představit projekt na trhu. Potkáš se se spoustou inspirativních lidí, kteří skloubili akademickou kariéru s byznysem.

Co tě čeká?

• Přednášky: Naučíš se od odborníků, jak přenést svůj výzkum do praxe.
  • Workshopy: Získáš praktické dovednosti a vyzkoušíš si je na svém projektu.
  • Mentoring: Individuální konzultace s experty, kteří ti pomohou překonat výzvy.
  • Networking: Každý den zakončíme neformálním setkáním s občerstvením a diskuzí se speciálními hosty akademie.

Program je strukturován tak, aby byl dynamický a atraktivní s dostatkem přestávek na načerpání energie. Akce končí vždy v 17.30. Přijď se inspirovat, učit a navázat nové kontakty!

Jak se přihlásit?

Klikni na tlačítko Mám zájem o akci na stránkách JIC, vyplň formulář a přihlas se. Deadline přihlášek je 16. září 2024. Nejpozději 18. září budou všichni přihlášení informováni o výsledcích. Vybraným účastníkům pak bude poslán link na platbu.

Veškeré informace zjistíš na stránkách Jihomoravského inovačního centra (JIC).