MENDELU Boost - nastartuj svůj podnikatelský nápad

MENDELU Boost

Máš podnikatelský nápad? Nebo už dokonce hotový produkt? Je nám jedno, v jaké fázi se nacházíš. Jsme připraveni Tě podpořit v rozvoji! Vyhlašujeme celouniverzitní soutěž MENDELU Boost – nastartuj svůj podnikatelský nápad.

• Soutěž proběhne ve 3 etapách a přihlásit se můžeš do 2. 6. 2024 (23:59 hodin).
  • Účastnit se můžou týmy i jednotlivci studentů MENDELU (jsou velmi vítány multioborové týmy složeny ze studentů různých fakult).
  • Zajímají nás tvé nápady, a proto jsme připravili registrační formulář, který můžeš vyplnit přímo ze svého telefonu. Formulář s Business modelem vyplň zde.
  • Porota následně vybere až 10 nejlepších podnikatelských nápadů, které postoupí do 2. etapy „Pitch your idea“.
  • Mezi vítěze rozdělíme ve 2. etapě až 150 tis. Kč a ve 3. etapě dalších až 220 tis. Kč.

Kdo se může přihlásit?

Zodpovědná osoba podnikatelského nápadu musí být student MENDELU, a to po celou dobu trvání soutěže a všech jejích etap; může se přihlásit jednotlivec nebo tým (týmy mohou být složeny ze zástupců z odlišných fakult – takové týmy jsou vítány); je možné být ve fázi jak nápadu, tak hotového produktu.

Kontaktní osoba: Ing. Monika Štěpánová

e-mail: xstepan4@node.mendelu.cz, projekty@mendelu.cz