Kategorie A - Mezioborové interní výzkumné projekty

Podpora je určena výzkumnému týmu, složenému z akademických a výzkumných pracovníků nejméně dvou součástí univerzity a podílejícím se na základním výzkumu. Musí být dodržena podmínka, že navrhovatel i spolunavrhovatel dlouhodobě zaměřují svůj výzkum do různých oborů a nepůsobí na stejné součásti univerzity. Na výzkumu mohou participovat jednotlivci z pracovišť mimo univerzitu bez nároku na úhradu nákladů. Výzkumná témata musí být mezioborová, inovativní, s vysokou přidanou hodnotou a taková, která zpravidla nejsou podporována z jiných zdrojů.

Pro zájemce o podporu v aktuálně vyhlášených soutěžích GA GJM (kategorie A a D) bude pořádán on-line seminář, a to ve středu 26. 6. 2024 od 10:00 prostřednictvím MS TEAMS. Přihlásit se můžete na kurzy.mendelu.cz, před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz k připojení.

Vyhlášení GA GJM - kategorie A

Směrnice rektora

Prezentace seminář 26. 6. 2024

Zadávací dokumentace

Příloha a - Čestné prohlášení pro kategorii A

Příloha b - Čestné prohlášení splnění podmínky úvazku

Příloha c - Čestné prohlášení splnění podmínky Ph.D.

Příloha d - Průvodní list projektu

Příloha e - Životopis - vzor