Kategorie D - Projekty aplikovaného výzkumu

Podpora je určena pracovníkům univerzity, kteří se zabývají výzkumem. Projekty jsou zaměřeny na dokončení výsledků aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje vedoucích ke komerčnímu využití. Musí se jednat pouze o projekty, které předpokládají dosažení alespoň jednoho z následujících druhů výsledků v kategorizaci podle rejstříku informací o výsledcích: mezinárodní patent, prototyp, funkční vzorek, poloprovoz, ověřená technologie, odrůda, plemeno. Na výzkumu mohou participovat jednotlivci z pracovišť mimo univerzitu bez nároku na úhradu nákladů.

Doporučujeme konzultovat výsledek aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje vedoucích ke komerčnímu využití s RTT MENDELU.

Pro zájemce o podporu v aktuálně vyhlášených soutěžích GA GJM (kategorie A a D) bude pořádán on-line seminář, a to ve středu 26. 6. 2024 od 10:00 prostřednictvím MS TEAMS. Přihlásit se můžete na kurzy.mendelu.cz, před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz k připojení.

Vyhlášení GA GJM - kategorie D

Směrnice rektora